facebook:
polecamy:

Polski Związek Alpinizmu

 

Bielski  Klub  Alpinistyczny

XXVIII Memoriał Jana Strzeleckiego

Sekcja Narciarstwa Wysokogórskiego Klubu Wysokogórskiego w Krakowie już po raz 28 organizuje jedne z najstarszych w Polsce, zawody w narciarstwie wysokogórskim – Memoriał Jana Strzeleckiego.
W związku z tym, w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników skialpinizmu i uczestników poprzednich edycji  do udziału w Memoriale Jana Strzeleckiego!

Informacje organizacyjne:

W tym roku zawody odbędą się w sobotę 12 marca. Bazą zawodów będzie schronisko w Dolinie Chochołowskiej, a trasa będzie biegła… I tutaj wciąż musicie uzbroić się w cierpliwość, gdyż ostateczne trasa zostanie zaakceptowane przez TPN dopiero w tygodniu poprzedzającym nasze zawody w zależności od panujących warunków śniegowych.

Wstępnie planowana trasa rozpocznie się podbiegiem z pomiarem czas od leśniczówki znajdującej u wylotu Dol. Starej Roboty na Przełęcz Iwaniacką i dalej na kulminację masywu Ornaku ( meta podbiegu). Zjazd terenowy na czas z Siwej Przełęczy do kotła w Dol. Starorobocianskiej ( meta zjazdu). Następnie etap fakultatywny na Siwy Zwornik i dalej na Starorobociański Szczyt, skąd zjazd do Dol. Starorobocianskiej tą samą trasą. Meta w Schronisku.

więcej na: http://www.mjs.kw.krakow.pl/zawody/zapisy-na-xxviii-mjs/

PLAKAT_2016_20_02-copy2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *