facebook:
polecamy:

Polski Związek Alpinizmu

 

Bielski  Klub  Alpinistyczny

O nas

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Bielskiego Klubu Alpinistycznego. Za jej pośrednictwem pragniemy zaprezentować nasz Klub, jego działalność i zachęcić do współpracy z nami.

Jesteśmy organizacją zrzeszającą ludzi gór, ale nie tylko alpinistów. Zapraszamy do Klubu wszystkich, których pociąga wspinanie i  alpinizm, ale także osoby zainteresowane narciarstwem skiturowym, turystyką górską i trekkingami oraz ochroną środowiska naturalnego i krajobrazu gór.

Bielski Klub Alpinistyczny powstał w 1987 roku, jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, członkiem Polskiego Związku Alpinizmu, posiada status organizacji pożytku publicznego.
Aktualnie zrzesza 113 członków, w tym 75 posiadających uprawnienia wspinaczkowe Polskiego Związku Alpinizmu.
Ponad trzydziestu członków BKA prowadziło działalność wspinaczkową nie tylko w Tatrach, ale także w Alpach, Wysokim Atlasie, Kaukazie, Pamirze, Hindukuszu, Himalajach i Andach.

Serwis jest w trakcie budowania, ale już zawiera informacje o naszym Klubie. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, by na bieżąco śledzić zmiany. Liczymy na Wasze pomysły i pomoc w ulepszaniu oraz dalszej rozbudowie strony.
Zapraszamy!

Zarząd BKA
.

Wykaz licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu posiadających aktualna licencję PZA – członków Bielskiego Klubu Alpinizmu:

  1. Nowak Mariusz
  2. Skoczylas Krzysztof
  3. Treter Krzysztof
  4. Wykręt Robert